Pousada Pataca De Prata - Pousada De Epoca
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Genesteld in de Old Town wijk van Petrópolis, biedt Pousada Pataca De Prata - Pousada De Epoca Petrópolis hotel met 9 kamers accommodatie binnen 20 minuten wandelen vanaf het Historisch Centrum van Petrópolis. Het hotel heeft uitzicht op de berg en beschikt over Wi-Fi in de hele accommodatie.
Het centrum van Petrópolis kan worden bereikt binnen 10 minuten lopen van dit hotel, en culturele locaties zoals het Museu de Cera liggen op 600 meter afstand. Pousada Pataca De Prata - Pousada De Epoca Petrópolis is ook binnen een paar straten van het Santos Dumont Huis Museum gelegen. Dit pand in Petrópolis is binnen 25 minuten lopen vanaf het Grão-Pará Paleis gelegen. De Petropolitano Fc bushalte is op 400 meter afstand.
De kamers in dit hotel in Petrópolis hebben een flatscreen TV met satellietzenders, samen met een minibar voor uw gemak. Andere extra's omvatten een apart toilet en een douche. De badkamers zijn uitgerust met een apart toilet en een douche, samen met een haardroger en badlakens.
In Pousada Pataca De Prata - Pousada De Epoca wordt dagelijks een buffet ontbijt geserveerd. U kunt genieten van de Braziliaanse keuken bij Petiscaria Imperial, dat op 5 minuten loopafstand ligt.
- Locale bezienswaardigheiden
- Laboratorio Nacional de Computacao Cientifica4332 km
- Shopping Serra Verde4364 km
- Portal Cidade Imperial Petropolis4671 km
- Galeria Extra Petropolis3889 km
- Lago Quitandinha3886 km
- Aldeia Shopping4470 km
- Crémerie Park3925 km
- Rampa de vôo livre do Siméria4550 km
- Quadrangular Evangelic Church4551 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Antonio Carlos Jobim63 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Brandblussers
Diensten
- Huishouding
- Welkomstdrankje
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Patio
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Bordspellen
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Pousada Pataca De Prata - Pousada De Epoca hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 10 minuten om in het stadscentrum van Pousada Pataca De Prata - Pousada De Epoca hotel te komen. - 🚗
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Pousada Pataca De Prata - Pousada De Epoca hotel?
Pousada Pataca De Prata - Pousada De Epoca hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - ❓
Is het ontbijt inbegrepen in de prijs van de boeking in Pousada Pataca De Prata - Pousada De Epoca hotel?
Ja, een buffet ontbijt is inbegrepen in sommige tarieven. Zorg ervoor dat u deze informatie bevestigt met Pousada Pataca De Prata - Pousada De Epoca hotel. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Pousada Pataca De Prata - Pousada De Epoca hotel uitchecken?
Klanten van Pousada Pataca De Prata - Pousada De Epoca hotel moeten tot 12:00 uitchecken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in dit hotel in Petrópolis?
De gemiddelde kamerprijs in dit hotel in Petrópolis is $62. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.